Mozek si můžete naprogramovat nejen na to, abyste byli efektivnější a zbavili se zlozvyků, ale také na změnu vašeho přístupu k penězům. Nevěříte? V našem dnešním podcastu vám o tom poví Vojta Hlaváček a Kryštof Jarmar, zakladatelé Brain we are. Pojďte si hacknout mozek a buďte úspěšní!
Někdo chodí do čajovny relaxovat a upíjet kvalitní čaj, jiný tam spřádá sny, brainstormuje a třeba vymýšlí projekt, který pomáhá optimalizovat mozek. A to je přesně to, co udělali Vojta a Kryštof. Tihle dva řízci mají jednu společnou zálibu – neurovědy – fascinují je schopnosti a možnosti lidského mozku a také to, co ještě vědci neobjevili. Oba pánové studují biologii na Karlově univerzitě, a pak se věnují svému blogu a podcastu, kde své vědomosti předávají stejně zvídavým lidem.
Začátky Brain we are
Tři roky trvalo, než Brain we are vznikl a předcházely tomu právě debaty v čajovně na téma neurovědy. A na monetizaci projektu v té době nikdo ani nepomyslel. Projekt si ale brzy našel hodně fanoušků, kteří se učí pamatovat si víc, změnit limitující přesvědčení v životě (i ohledně peněz), a také jak meditovat a být šťastnější. V dnešním videu se máte na co těšit!
Co uvidíte ve videu?
- přinášejí peníze štěstí?
- jak peníze ovlivňují naše zdraví?
- jak přemýšlet o penězích?
- finance a stres
- finanční zacyklení, a jak ho změnit
- praktická metoda na nastavení prospěšného zvyku
- sociální sítě a jejich vliv na utrácení milleniálů
- jak se zbavit zlozvyků
- jak si budovat zdravý přístup k penězům
- trendy ve financích a rozvoji
Jak peníze ovlivňují naše štěstí si můžete také poslechnout v podcastu Jan Mühlfeit: Propojte peníze se smyslem svého života