FINANČNÍ PLÁNOVÁNÍ

Cílem je vytvořit a sestavit sadu správných nástrojů a návyků, které povedou ke správnému cíli, který si na začátku spolupráce definujeme.

FINANČNÍ PLÁNOVÁNÍ

Jsme přesvědčeni o tom, že vaše současné finanční návyky jsou pouhým odrazem minulých rozhodnutí. Abychom je změnili, je třeba se zaměřit na stávající finanční bilanci a zanalyzovat ji. Společně pak najdeme vhodné řešení, jak zefektivnit stránku příjmů i výdajů a s nově získanými volnými prostředky vás naučíme vědomě hospodařit.

Aby se vaše kroky mohly ubírat správným směrem, je nezbytné stanovit si jasný investiční cíl. Ať už se jedná o splacení hypotéky, koupi nového auta, šetření na svatbu či finanční nezávislost, připravíme strategii, která vám pomůže k dosažení vytoužené mety. 

Finanční strategii sestavujeme vždy s ohledem na vaše potřeby a cíle. Myslíme na ochranu rizik (např. ztráta zaměstnání, pracovní neschopnost) a také investice. Naše investiční strategie nejsou pouhou spekulací, diverzifikujeme vaše peníze do různých aktiv, a to v rozsahu desítek až stovek možností z celého světa.

Náš kompletní finanční plán zahrnuje veškeré potřebné informace. V rámci servisu sledujeme vývoj jak trhu, tak změn ve vašem životě, na které umíme okamžitě reagovat a finanční plán jim přizpůsobit. Bude-li potřeba, staneme se vaší oporou i při velkých investičních rozhodnutí.

Jaké nástroje používáme


Investice


Široký výběr stovek aktivně řízených podílových fondů i pasivních ETF fondů zaměřených na tři nejdůležitější aktiva - akcie, dluhopisy, nemovitosti. Investiční strategie jsou vytvářeny na základě Vašich očekávání, cílů a plánů a také emoční roviny, která s investicemi souvisí.

Hypotéky


Za poslední rok naše kancelář překonala více než 300MIO ve sjednaných objemech úvěrů na bydlení. Vybíráme z celého bankovního trhu a cílem je vyjednat nízkou úrokovou sazbu, ale také odevzdat zkušenosti s odhady, čerpáním a celkovým procesem.

Pojištění


K zajištění zdravotních rizik, jako stavebního základu plánu, využíváme rizikové i investiční životní pojištění. Soustředíme se nejvíce na 4 hlavní rizika - smrt, invalidita, úraz, nemoc a pracovní neschopnost. Cílem této oblasti je ochránit Vaši životní úroveň a Vaši budoucnost.

Pojištění majetku


Uděláme audit smluv a připravíme řešení z celého trhu, jak správně pojistit Vaši odpovědnost a Váš majetek.

Finanční plánování z pohodlí domova

JAK TO FUNGUJE V PRAXI


1

První krok - Vyberete si datum a čas

Jednoduše a online si vyberete datum a čas, který Vám vyhovuje.

2

Druhý krok - Videohovor zdarma

Prvních 60 minut se potkáme na videohovoru, abyste nemuseli nikam docházet a uděláme zde první kroky analýzy vašeho současného stavu.

3

Třetí krok - Realizace plánu

Pokud se na všem dohodneme a vy budete mít pocit, že vám vše dává smysl, pustíme se do samotného nastavení a realizace finančního plánu ušitého přímo Vám na míru.

4

Čtvrtý krok - Finanční koučing 

V průběhu plnění celého plánu se budeme pravidelně scházet a povídat si, jestli se nám plán daří plnit. Případně budeme dělat změny dle vaší aktuální finanční a emoční situace.

CO O NÁS ŘÍKAJÍ OSTATNÍ


Nad finanční nezávislostí jsem už dlouho přemýšlel, ale nevěděl jak tuto problematiku řešit. Když jsem poslouchal podcasty a slyšel reálné investory mluvit o tom, že pravidelné investování i s malými částkami má smyls, motivovalo mě to abych začal se zhodnocováním svých penězOd prvního setkání, kdy jsme probrali mé potřeby, přes návrh inestice dle mých požadavků až po pravidelné vyhodnocování stavu mého portfolia. Hlavně vyhodnocování v průběhu a zjištění zdali tato cesta má, nebo nemá smysl je pro mne důležité.

Marcel Vojtíšek

Panu Matúši Kuchálikovi, jehož přístup, profesionalita, objektivita, rozsah finančních vědomostí a energie kterou vkládá do svého ,,poslání,, mne překvapil natolik, že jsem se rozhodla investovat své finance, věřím a těším se na další spolupráci. Matúš Kuchálik mi pomohl mít ve svých financích řád, přehled a utvrdil mne v tom, jak důležitá je vytrvalost a cíle.
Děkuji a věřím, že pod Vašim vedením a s Vaší spoluprácí stanovených cílů dosáhnu.

Marcela Jurásková

matus@teoriepenez.cz
Zákaznická podpora: info@teoriepenez.cz

+420 777 330 118

Matúš Kuchálik
Jeronýmova 566, Liberec 460 07
IČO: 02098172

© 2019 Matúš Kuchálik

Obchodní podmínky