TP-logo2

SKÓRE VAŠEHO FINANČNÍ ZDRAVÍ

K pochopení toho, kde se dnes nacházíte, vám pomůžeme najít cestu. Odpovězte na 8 jednoduchých otázek o tom, jak spoříte, utrácíte, investujete a následně začněte budovat své finanční zdraví.

Teoriepenez.cz jako první definuje pojem „Finanční zdraví“. Finanční zdraví znamená ekonomickou stabilitu, která je v souladu s emocionální pohodou a vašimi hodnotami. Finanční zdraví také měří schopnost zvládat finanční stresy a dosáhnout na dlouhodobé cíle.

Své finanční zdraví můžete zlepšit pomocí uskutečnění několika kroků, které vám časem vybudují stabilitu. Pomocí kvízu s osmi otázkami lépe pochopíte svůj výchozí bod.

OBJEVTE SVÉ SKÓRE FINANČNÍHO ZDRAVÍ

Tento rychlý kvíz s osmi otázkami využívá sadu nástrojů finančního zdraví k prozkoumání způsobů jak utrácíte, ukládáte, půjčujete a plánujete své finance. Dokončení trvá jen pár minut a pomůže vám pochopit vaše další kroky k budování finanční odolnosti. 

How to improve your financial health

For most people, attaining financial health is a journey. Your journey may begin in crisis — during a period of unemployment or low wages, for example — or you may be in a good-paying job with benefits and ready to save for your children’s college fund or maximize your retirement savings.

Your score in the financial well-being assessment above gives you an idea of where you are. The three sections below expand to provide helpful guidance. Start with the one tailored to your score, but also feel free to check out the next section to how your journey will continue.